Fra og med uke 23 til og med uke 35 kommer den norske staben i sjømannskirken til å avvikle ferie i tur og orden. Vi er heldige, når noen reiser, så kommer det inn sesongarbeidere gjennom hele perioden. På den måten vil vi kunne holde kirken i full drift gjennom sommeren.
I år er det 3 par som dekker denne perioden. Vi har nå sagt "på gjensyn" til Bjørg Marit og Magne Turøy etter noen fine uker med dem. Heldigvis har vi flere gode folk i vente:
Tirsdag 02.07 landet Kristin Tepstad Eide og Svein Åke Bjerga som skal jobbe her frem til 20.07.
Som prestvikar og vikar som diakonal medarbeider fra 17.07 til 28.08, har vi Alfild og Eivind Hauglid.
Den faste staben:
Hans Konrad Nyvoll - Hansi, vil være tilstede hele sommeren. I perioden 17.07 til 02.08 vil han være fungerende daglig leder mens Helle maria Wolstad har ferie.
Jeanine Heide og Jon Nedkvitne, som er faste ansatte henholdsvis som diakon og vertskap, kommer tilbake fra sommerferie 14.07.
Sjømannsprest og daglig leder Helle Maria Wolstad reiser på ferie 17.07 og er tilbake 02.09.
Sjømannsprest Beint Saaghus er tilbake fra ferie 03.08.
Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!