Dato: 10. Februar Tid:10.00 - 13:00
Oppmøte her: https://maps.app.goo.gl/pH7WGH524AMHvDmX7
Gåturen fra Mount Faber Park via Henderson Wave og innom HortPark før vi tar lunsj på Blue Balls cafe https://www.blueballs.sg.
Dette er en rolig og variert tur gjennom grønne omgivelser. Underveis går du både på skogsstier og gangbroer, med fine utsiktspunkter og mange steder å ta korte pauser.
En fin måte å oppleve naturen, utsikt og litt av Singapores historie – uten å måtte forlate byen.
Lengde: ca. 7–8 km
Vanskelighetsgrad: Middels. Noen stigninger. Husk gode sko, solbeskyttelse og nok vann.
Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!