Er du på Tenerife på Norges nasjonaldag? Da må du bli med på en flott og tradisjonell feiring sammen med andre nordmenn.
Ta med både små og store, bunad eller sommerkjole – her er alle hjertelig velkommen til en uforglemmelig 17. mai under sydens sol!
Pris: 10 euro per person (inkluderer kakebuffet, pølser og drikke)
Billetter og 17. maieffekter selges på kirka fra kl. 10:00 til 11:15
11:15 Oppstilling til 17. mai-tog
på Plaza de la Pescadora ved strandpromenaden i Los Cristianos
11:30 Avgang akkompagnert av Arona Kommunes Musikkorps
Etter toget blir det fest på Sjømannskirken, med:
Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!