Velkommen til konsert i Minnekirken fredag 13. februar kl. 19:30
Vi har satt opp buss til Minnekirken i forbindelse med konserten, der er det førstmann til mølla, da det er begrenset med plasser. Se under for klokkeslett på de forskjellige holdeplassene.
Det blir en konsert med mange kjente og kjære klassiske perler fredag den 13 Februar kl. 19.30 i Minnekirken. Det er en av Spanias ledende musikere, Javier Guna, som er obo professor fra Valencia, som spiller sammen med vår egen kirkemusiker Ivan Sarajishvili. En kveld fyllt med vakker musikk i Minnekirken.
Pris pr. konsertbillett: 20 €
Pris pr. bussbillett tur/retur: 15 €
Vi ser gjerne at du bestiller og betaler dine konsertbilletter og bussbilletter i skjemaet under her på nettsiden. Du vil da få en e-post med bekreftelse og billett (er) som du enten kan printe ut eller fremvise på din mobil ved inngangen.
Du kan også kjøpe billetter i kiosken på Sjømannskirken i Albir eller i resepsjonen på Solgården, så lenge lageret varer. Eventuelle usolgte billetter selges på konsertdagen.
Konsertdato: 13. februar
Konserten starter kl. 19:30
Dørene åpnes kl. 19:00
Konsertbillett: 20 €
Bussbillett tur/retur: 15 €
OBS. Billetter fremvises på papir eller på mobiltelefon ved inngangen.
Velkommen på konsert i Minnekirken!
Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!