Hva skjer?

19.10.2018 00:00:00 01.10.2018 00:00:00
134 0
Klikk på månedsnavn for å se hele måneden, eller ukenummer for å se hele uka

Uke 40 / 01. — 07.okt

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
19:00 — 22:00Allsang med Jenny Jenssen
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
18:00 — 19:30Åpen Skole
19:30 — 22:00Ungdomsklubb
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
14:00 — 15:00Åpen time om Bibelen
17:00 — 19:00Downstairs - klubben for 1.- 4. klasse!
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
19:00 — 22:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
13:00 — 14:00Matinékonsert med Sing Song Singers
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 41 / 08. — 14.okt

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
07.03.2017 00:00:0014.03.2017 00:00:0021.03.2017 00:00:00
19:00 — 21:00Spansk kultur og historie
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
14:00 — 15:00Åpen time om Bibelen
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 42 / 15. — 21.okt

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
19:00 — 22:00Hot Club de Norvege
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
14:00 — 15:00Åpen time om Bibelen
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
12:00 — 14:00Småbarnstreff
19:30 — 23:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
13:00 — 14:00Foredrag med Helge Simonnes
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 43 / 22. — 28.okt

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
19:00 — 21:00Fest på Kjerka!
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
18:00 — 19:30Åpen Skole
19:30 — 22:00Ungdomsklubb
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
14:00 — 15:00Åpen time om Bibelen
17:00 — 19:00Downstairs - klubben for 1.- 4. klasse!
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
19:00 — 22:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 44 / 29.okt — 04.nov

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
19:00 — 22:00Konsert med Magnolia Jazzband
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
14:00 — 15:00Åpen time om Bibelen
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
12:00 — 14:00Småbarnstreff
19:30 — 23:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 45 / 05. — 11.nov

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
19:00 — 21:00Just Brass
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
18:00 — 19:30Åpen Skole
19:30 — 22:00Ungdomsklubb
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
14:00 — 15:00Åpen time om Bibelen
17:00 — 19:00Downstairs - klubben for 1.- 4. klasse!
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
19:00 — 22:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 46 / 12. — 18.nov

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag10:30 — 13:00Armonia de Noruega øver
11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
12:00 — 17:00Julemarked 2018
Lørdag12:00 — 17:00Julemarked 2018
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 47 / 19. — 25.nov

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
Onsdag10:30 — 14:00Arbeidsgruppe
18:00 — 19:30Åpen Skole
19:30 — 22:00Ungdomsklubb
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
17:00 — 19:00Downstairs - klubben for 1.- 4. klasse!
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
19:00 — 22:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 48 / 26.nov — 02.des

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
Tirsdag11:00 — 15:00Petanca
11:00 — 16:00Sykkelgruppen
Onsdag18:00 — 19:30Åpen Skole
19:30 — 22:00Ungdomsklubb
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer høsten 2018
12:00 — 14:00Småbarnstreff
19:30 — 23:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering

Uke 49 / 03. — 09.des

NårHva
Tirsdag11:00 — 15:00Petanca
Onsdag18:00 — 19:30Åpen Skole
19:30 — 22:00Ungdomsklubb
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 50 / 10. — 16.des

NårHva
Torsdag13:00 — 14:00Brunch
Fredag19:30 — 23:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 51 / 17. — 23.des

NårHva
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering

Uke 52 / 24. — 30.des

NårHva

Uke 53 / 31.des 2018 — 06.jan 2019

NårHva

Uke 2 / 07. — 13.jan

NårHva

Uke 3 / 14. — 20.jan

NårHva

Uke 4 / 21. — 27.jan

NårHva

Uke 5 / 28.jan — 03.feb

NårHva