Hva skjer?

22.02.2019 00:00:00 01.02.2019 00:00:00
151 0
Klikk på månedsnavn for å se hele måneden, eller ukenummer for å se hele uka

Uke 5 / 28.jan — 03.feb

NårHva
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
12:00 — 14:00Småbarnstreff
17:00 — 19:00Downstairs - kor og klubb for 1.- 4. klasse
19:00 — 21:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 6 / 04. — 10.feb

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
19:30 — 22:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
13:00 — 14:00Forfatterbesøk - Unni Ranheim: Det begynner å ligne et liv
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 7 / 11. — 17.feb

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
19:00 — 21:00Konsert med Ytre Suløen og Tricia Boutté
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 8 / 18. — 24.feb

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
12:00 — 14:00Småbarnstreff
17:00 — 19:00Downstairs - kor og klubb for 1.- 4. klasse
19:00 — 21:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 9 / 25.feb — 03.mar

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
19:30 — 22:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
16:00 — 20:00Tårnagenthelg
Søndag13:00 — 19:00Tårnagenthelg
15:00 — 19:00KarnevalsSUPERsøndag
17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 10 / 04. — 10.mar

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
19:00 — 21:00Spansk kultur og historie - Guernica
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
12:00 — 14:00Småbarnstreff
17:00 — 19:00Downstairs - kor og klubb for 1.- 4. klasse
19:00 — 21:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 11 / 11. — 17.mar

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
19:00 — 21:00Konsert med SwingCompagniet
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 12 / 18. — 24.mar

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
19:00 — 21:00The Future - a tribute to Leonard Cohen
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
19:30 — 22:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 13 / 25. — 31.mar

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
19:00 — 21:00Viseaften med Ingebjørg og Bjørn Olav Lyster
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
12:00 — 14:00Småbarnstreff
17:00 — 19:00Downstairs - kor og klubb for 1.- 4. klasse
19:00 — 21:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 14 / 01. — 07.apr

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
19:30 — 22:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 15 / 08. — 14.apr

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
19:00 — 21:00Countrykveld med Steff Nevers og G. Thomas!
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag13:00 — 15:00Brunch
19:00 — 22:00Strikkekafé
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
12:00 — 14:00Småbarnstreff
17:00 — 19:00Downstairs - kor og klubb for 1.- 4. klasse
19:00 — 21:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag12:00 — 15:00Påskelotteri, åresalg, påskegrøt og påskeverksted!
Søndag12:30 — 16:00Konfirmasjonsgudstjeneste kl 12:30 og kl 15:00

Uke 16 / 15. — 21.apr

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Torsdag17:00 — 19:00Påskemåltid - NB: påmelding
19:00 — 20:00Skjærtorsdagsgudstjeneste
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
17:00 — 18:00Pasjonsgudstjeneste Langfredag
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
23:00 — 23:55Midnattsmesse påskenatt
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 17 / 22. — 28.apr

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Fredag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
12:00 — 14:00Småbarnstreff
17:00 — 19:00Downstairs - kor og klubb for 1.- 4. klasse
19:00 — 21:00Tweens - 5.- 7. klasse
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 18 / 29.apr — 05.mai

NårHva
Mandag09:00 — 16:00Fjellturer - oppmøte kl 0900 el 0930
16:00 — 18:00Seniordans
Tirsdag10:30 — 12:00Armonia de Noruega øver
Onsdag16:00 — 18:00Folkedansgruppen
Fredag19:30 — 22:00Ungdomskafeen Upstairs!
Lørdag13:00 — 15:00Grøtservering
Søndag17:00 — 19:00Gudstjeneste

Uke 19 / 06. — 12.mai

NårHva
Mandag16:00 — 18:00Seniordans

Uke 20 / 13. — 19.mai

NårHva

Uke 21 / 20. — 26.mai

NårHva

Uke 22 / 27.mai — 02.jun

NårHva