Her er en oversikt over 17. mai feiringer i Australia
Snart er det tid for 17. mai. Det er planlagt mange feiringer rundt i Australia og på New Zealand. Sjekk ut hva som skjer der du er, og om det er flere feiringer vi kke vet om, gi beskjed så skal vi legge de inn. Flere av feiringene har påmelding, meld deg på nå, så får du plass før det blir fullt.
Diakon Håvard T. Osland fra Sjømannskirken blir med på feiring i Brisbane 16. mai og Melbourne 17. mai
ADELAIDE
17. Mai kl 12.00: Feiring i Mitcham Reserve
Arrangert av Nordmenn i Adelaide
Informasjon på Facebook
AUCKLAND
17. Mai kl. 11.00: På The Danish Society
Mat, underholdning og leker for barna
Info og påmelding her.
MELBOURNE
17. mai 11.00: Gudstjeneste og 17. mai fering
Svenska Kyrkan i Toorak
Gudstjeneste, tale, tog, leker for barna, salg av mat og drikke
Arrangert av Friends of Norway Victoria/Sjømannskirken
Åpent for alle, ingen påmelding
PERTH
17. mai 13.00: på Maylands Sports and Recreaction Club
Pølser, is og leker for barna og 17. mai-tog
Arrangert av 17. mai komiteen
Informasjon og påmelding her.
SYDNEY
17. mai kl. 12.00: på The Estonian House, 141 Campbell St
Pølser, vafler, kaker og brus, leker for barna og 17. mai-tog
Arrangert av Norwegian - Australian Chamber of Commerce
Informasjon og påmelding her.
Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!