- Mette Brekke-Hansen
- Voksen
- Kultur
- Mat
- Shopping
- Utfukter
- Del
Tid: Onsdag 11. mars
Tid: 09:10
Pris: €60 pp
Sted: Bussholdeplassen utenfor Centro Atlantico
Denne må du få med deg! Vi møtes utenfor kirken kl 08:50 og går i samlet tropp dit bussen henter oss opp.
Bussen tar oss til Orzola og ferge videre til La Graciosa. Vi ankommer Caleta de Sebo - byen uten asfalt med sand i gatene, og opplever øyas unike og avslappede atomsfære.
Det blir besøk i den vakre kirken, hvor vår venn, Miguel Paez, forteller kirkens historie, kuriositeter og historien om La Graciosa. Deretter blir det rundtur på øya i jeep. Vi besøker blant annet Pedro Barba og et par av de fantastiske strendene på øya.
Deretter blir det egen tid til en deilig lunsj - eller kanskje en tur på stranden? Retur ca kl 17:00.
Siste frist for påmelding er tirsdag 3. mars kl 15:00.
Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!