Velkommen til å ta lodder i julelotteri i Aberdeen! Flinke damer i Bergen/omegn har også i år strikka til oss – blant anna herrekofte, barnegenser og dokkeklær har vi fått. Tusen takk! Litt andre premier har vi også! Vi håper å få solgt mange lodder! 😊
ÅRETS GEVINSTER
Welcome to take part in our Aberdeen Christmas lottery! Clever ladies from Bergen have kindly knitted for us - we have received a man´s sweater, a child jumper, doll clothes, socks and mittens. Thank you very much! We have also other prizes, and we hope you will buy many raffle tickets in aid of a good cause!
THIS YEAR'S PRIZES:
The draw will take place on the 23rd December, and tickets are £1 each. There are 3000 tickets for sale. The winners will be contacted via email or phone, and posted on the church’s website and Facebook page.
Thank you!
Lotteriet selges i perioden 11.11.25 frem til 22.12.25.
Lotteriet består av 1000 lodd på nett og 2000 lodd som selges i loddbøker.
Pris pr lodd er £ 1.
Trekning finner sted 23.12.25.
Alle vinnere blir tilskrevet.
In case you get confused when checking out, you will see the process is in Norwegian.
For those who are non-Norwegian speakers here is a quick translation:
Kortinformasjon = Your card number
MM/ÅÅ = MM/YY
Navn på kortholder: Name on the card
Land eller region: Country eg UK
Storbritania: UK, Great Britain
Betal = Pay




Sjømannskirken ønsker å være enkel å komme i kontakt med – også digitalt. For å gjøre nettsidene våre brukervennlige og funksjonelle, benytter vi informasjonskapsler. De hjelper oss med å tilpasse nettsiden til dine innstillinger, samle nyttig statistikk, og dele informasjon om våre tilbud. Informasjonskapslene bidrar til å gjøre besøket ditt så godt som mulig. Detaljer
I Sjømannskirken tar vi personvernet ditt på alvor, og det er viktig for oss å være åpne og tydelige på hvordan vi behandler persondata om deg.
Informasjonskapslene bruker vi for å huske dine innstillinger på nettsiden for å gjøre opplevelsen av nettsiden så relevant som mulig. Vi bruker Google Analytics og Meta Pixel for å holde oversikt over antall besøkende og statistikk over bruk av nettsiden og for å kunne nå deg med viktige budskap gjennom annonser. Tidvis bruker vi andre analyseverktøy for å få hjelp til å forbedre nettsiden.
Valget er ditt!