- Weronika Nitsch
- Unge
- Studenter
- Torsdag 30. mars 2023 kl 18.00
- Del
Av og til er det fint å møte noen som er litt i samme situasjon.
Er du student eller jobber du? Er du ny i Stockholm eller har vært her en stund? Av og til er det fint å møte noen som er litt i samme situasjon, fint å prate med noen unge som har valgt det samme som deg, nemlig å bo i Stockholm og omegn. Kirken ønsker å være et treffpunkt også for deg som er i denne fasen av livet. I samarbeid med ANSA inviterer vi spesielt dere til samling med en enkel og hyggelig middag. Noen ganger samles vi på kirken, andre ganger samles vi i presteboligen. Følge med på Sjømannskirkens Facebookside for mer informasjon.
Neste samling er torsdag 30. mars kl 18. i presteboligen i Kungstensgatan 62. Middagene er alltid på en torsdag, og oftes den første torsdagen i måneden om ikke det er høytider og ferier som gjør det vanskelig. Merk deg allerede nå hvilke datoer som er denne våren - 4.mai og 1.juni.
Du kan meld deg på middagen i skjemaet på høyre side. Ved påmelding får du informasjon om hvordan du kommer deg til presteboligen.